Лучшие вебкамеры мира онлайн
 
Вернуться   Погранец. Всеукраинский портал пограничников. > Форум > В кругу друзей > Разговоры на кухне > Страницы Истории и Политики
 
 

Страницы Истории и Политики (Обсуждение любых исторических и политических тем)


Ответ
 
 
Опции темы Поиск в этой теме
 
 
Старый 31.08.2020, 23:59   #921
Пользователь
Старший урядник
 
Аватар для pkost
 
pkost вне форума

 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 155
Вес репутации: 19 pkost На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Вважаю, що Ваше уявлення про роботу в МВС дуже хибне.
Абсолютно - ні. Впевнений. Мій однокласник був дільничим на 4 села і їздив на ржавому москвичу, який, до речі, безкоштовно ремонтували у Сільгосптехніці і в колгоспних майстернях. На "швидкий" дємбєль отримав майора і купив шикарний котедж у ншому селі за пів-сотні км, щоб ніхто не знав... Потім відкрив СТО, бо ще ж "молодий" пенсіонер! Так що не треба про МВД... Про нещасних дільничих. Якщо нещасний - хай іде на завод, на 1-й список! Не хоче? От і висновок!
__________________
Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:03   #922
Пользователь
Урядник
Одиссей555 вне форума

 
Регистрация: 08.03.2019
Сообщений: 140
Вес репутации: 8 Одиссей555 На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Як "не відповів"? Я ж написав - я входжу в 25%. Голосував за Порошенка.
Уже не помню, расклад. Увы моё мнение такое, что он наделал много ошибок и был очень самопыхатый, не учитывал реальной критики, как и Янукович, думал что его на руках пронесут на второй строк. А когда перед выборами начал проигровать Зеленскому, стал обращаться к людям-" Я Вас почув".
ПАП был актуальный в первое время в 2014 году, ибо президента хорош он был или плох, надо было срочно выбрать в первом туре. Время было такое.
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:05   #923
Пользователь
Старший урядник
 
Аватар для pkost
 
pkost вне форума

 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 155
Вес репутации: 19 pkost На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Згоден, але більш пронирливий на шквалт Путіну. Та більш досвідчений чиновник свого фаху, про що свідчить його діяльність при Кучмі. Зараз такі і потрібні на деякий термін.
Ти, мабудь, хотів сказати "кшталт"... Які заслуги в Смєшка при Кучмі? Навіщо нам зараз інженери-електроніки, спеціалісти по системам самонаведення ракет? На який термін???
__________________
Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:06   #924
Пользователь
Урядник
Одиссей555 вне форума

 
Регистрация: 08.03.2019
Сообщений: 140
Вес репутации: 8 Одиссей555 На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Абсолютно - ні. Впевнений. Мій однокласник був дільничим на 4 села і їздив на ржавому москвичу, який, до речі, безкоштовно ремонтували у Сільгосптехніці і в колгоспних майстернях.
Та коли це ще було. Тоді згоден, дільничий в селі був людиною, а зараз кухоль води не дадуть.

Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Якщо нещасний - хай іде на завод, на 1-й список! Не хоче? От і висновок!
А що після СРСР залишились такі заводи?

Последний раз редактировалось Одиссей555; 01.09.2020 в 00:08.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:13   #925
Пользователь
Старший урядник
 
Аватар для pkost
 
pkost вне форума

 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 155
Вес репутации: 19 pkost На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
... Увы моё мнение такое, что он наделал много ошибок и был очень самопыхатый, не учитывал реальной критики, как и Янукович, думал что его на руках пронесут на второй строк. ...
Погодься - оцінка суб'єктивна. Петро - не святий, але зробив за свій строк більше ніж всі наші "президенти". Можу цифрами показати, але ти і сам з Гугльою знайдеш. Вибирати треба було з двох куп гівна - яка купа менш смердить. Так от купа Порошенка якраз менше смерділа, це вже час довів. Не знаю, що наш народ знайшов у клоуні, що його підкупило такого "непідкупного"...

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Та коли це ще було. Тоді згоден, дільничий в селі був людиною, а зараз кухоль води не дадуть.
Як не дають - якого хера туди йти?? Але ж іде! Бо - ледачий дихати, казали у нас!


Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
А що після СРСР залишились такі заводи?
Звісно, залишилися. Я по 1-му вийшов на пенсію в 50 років. І ні одного мєнта не бачив поряд!
__________________
Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..

Последний раз редактировалось pkost; 01.09.2020 в 00:17.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:22   #926
Пользователь
Урядник
Одиссей555 вне форума

 
Регистрация: 08.03.2019
Сообщений: 140
Вес репутации: 8 Одиссей555 На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
І ні одного мєнта не бачив поряд!
Знаєте, це зараз просто відвертий цинізм з Вашої сторони у відношені тих співробітників МВС , хто загинув від рук криміналітету.
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 00:27   #927
Пользователь
Старший урядник
 
Аватар для pkost
 
pkost вне форума

 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 155
Вес репутации: 19 pkost На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Знаєте, це зараз просто відвертий цинізм з Вашої сторони у відношені тих співробітників МВС , хто загинув від рук криміналітету.
ОК. А кого більше загинуло від рук криміналітету - цивільних чи співробітників органів ?
Га?

Добавлено через 7 минут
Присилає мені "начальство" молодого хлопця, з вищою освітою. Питаю - де до цього працював? Каже - дільничим у місті. А чого звільнився? А, каже, задовбався стояти в почесній варті, як якась "шишка" з Києва приїзджає... А зарплата яка була? Та нормальна... ОК. Хто по спеціальності? Який ВУЗ закінчив? -Педагогічний, учитель фізики. Супер, кажу, мені якраз майстер потрібний - вакансія є... Знаєш скільки він пропрацював? Менше місяця... Прогулював-прогулював, та й звільнився....

Добавлено через 20 минут
Цитата:
КИЇВ. 29 липня 2020 р. У поточному році в Україні при виконанні службових обов’язків загинуло троє працівників поліції. Про це в інтерв’ю УНН розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
"У 2019 році при виконанні загинуло четверо поліцейських, у 2020 – три особи, із них один - в ООС", - повідомив Геращенко.
Отака статистика.
__________________
Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..

Последний раз редактировалось pkost; 01.09.2020 в 00:47.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 12:06   #928
Пользователь
Казачий генерал-майор
 
Аватар для Валентин Мархель
 
Валентин Мархель вне форума

 
Регистрация: 19.03.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 3,386
Вес репутации: 80 Валентин Мархель Станет известным достаточно скоро Валентин Мархель Станет известным достаточно скоро

Награды пользователя:
За заслуги перед Форумом I Степени  За заслуги перед Форумом II степени  За заслуги перед Форумом III степени  3000 сообщений на форуме  1500 сообщений на форуме 
Всего наград: 6

По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
А зараз у них яка тоді??
ПротиЛукашенковська, а буде загальнобілоруська! Це ж елементарно!

Добавлено через 1 минуту
Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Ну-уууу..... вже пішли! І армія і МВД - ніхто не запхнув штик в землю.
Ще до межі не дійшли за яку - нізя!

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Мені здається цей моральний тиск зможе у Батька хіба, що викликати алергію.
І те хорошо.

Добавлено через 1 час 22 минуты
Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Я входжу в 25%.
Івід усвідомлення цього, нас так пре, що аж держіть мене удвох, бо одному навіть нічого! А 25% хоть розуміють, який злий жарт вони зіграли зі своїм гуру Порошенком?! Суть його полягає в тому, що ці 25%, так лизали Пороху, так його вилизували, такий мікроклімат йому створили - що чувак втратив реальність, вознісся, і що основне, втратив діалог з суспільством в цілому! А це ї є політична смерть любого політика! Ви цей момент зараз усвідомлюєте?
__________________
Русский язык - это попытка монголо-татар выучить украинский!

Последний раз редактировалось Валентин Мархель; 01.09.2020 в 13:29.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 13:40   #929
Пользователь
Урядник
Одиссей555 вне форума

 
Регистрация: 08.03.2019
Сообщений: 140
Вес репутации: 8 Одиссей555 На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Присилає мені "начальство" молодого хлопця, з вищою освітою. Питаю - де до цього працював? Каже - дільничим у місті. А чого звільнився? А, каже, задовбався стояти в почесній варті, як якась "шишка" з Києва приїзджає...
А это результат чей работы.? Наверное сами пришли и сдались или по доносах, как в тридцатые.
Украина оказалась в десятке стран с наибольшим количеством людей в местах лишения свободы.

Об этом говорится в отчете Совета Европы за годовой период до конца января 2019 года, которым располагает "Европейской правды".

Согласно данным исследования, Украина входит в число стран с наибольшим числом заключенных (52973), наряду с Россией (563166 заключенных), Турцией (269806), Великобританией (Англия и Уэльс) (82236), Польшей (72204), Францией (70059), Германией (63643), Италией (60125) и Испанией (50612).

Кроме того, уровень заключений в Украине - 125,7 заключенных на 100 тысяч населения - выше среднего показателя по Европе - 106 заключенных на 100 тысяч населения. В то же время по этому показателю Украина находится значительно ниже таких стран, как Россия (386 заключенных на 100 тысяч жителей), Турция (329) и Грузия (270).

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
І ні одного мєнта не бачив поряд!
Почти все хают милицию и полицию, и я иногда по инерции в том числе. Но вдруг когда, что то случается, все кричат "Милиция! Помогите!!!"

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от pkost Посмотреть сообщение
Погодься - оцінка суб'єктивна. Петро - не святий, але зробив за свій строк більше ніж всі наші "президенти". Можу цифрами показати, але ти і сам з Гугльою знайдеш. Вибирати треба було з двох куп гівна - яка купа менш смердить. Так от купа Порошенка якраз менше смерділа, це вже час довів. Не знаю, що наш народ знайшов у клоуні, що його підкупило такого "непідкупного"...
Частично согласен. Армия, томос, безвиз, ассоциация с ЕС, целенаправленная политика на сохранение территориальной целостности страны и т.д. заслуживает внимания. Да буквально за 4 года он сделал больше вместе взятых президентов. Но тот момент, як ви кажете від Петра смерділо переводом грошей в офшори, проведення параду під час Іловайскої трагедії, Свинарчуки, (за Гонтареву мовчу бо не розуміюсь на банківських справах) і т.д . Зеленський на час проведення виборів просмердітись ще не встиг.

Последний раз редактировалось Одиссей555; 01.09.2020 в 14:07.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
 
Старый 01.09.2020, 17:45   #930
Пользователь
Старший урядник
 
Аватар для pkost
 
pkost вне форума

 
Регистрация: 31.08.2008
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 155
Вес репутации: 19 pkost На взлёте
По умолчанию Re: Наши соседи. Беларусь.

Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
А это результат чей работы.? Наверное сами пришли и сдались или по доносах, как в тридцатые.
Украина оказалась в десятке стран с наибольшим количеством людей в местах лишения свободы.

Об этом говорится в отчете Совета Европы за годовой период до конца января 2019 года, которым располагает "Европейской правды".

Согласно данным исследования, Украина входит в число стран с наибольшим числом заключенных (52973), наряду с Россией (563166 заключенных), Турцией (269806), Великобританией (Англия и Уэльс) (82236), Польшей (72204), Францией (70059), Германией (63643), Италией (60125) и Испанией (50612).

Кроме того, уровень заключений в Украине - 125,7 заключенных на 100 тысяч населения - выше среднего показателя по Европе - 106 заключенных на 100 тысяч населения. В то же время по этому показателю Украина находится значительно ниже таких стран, как Россия (386 заключенных на 100 тысяч жителей), Турция (329) и Грузия (270).
Щось я не не "в'їхав" у відповідь??? Чи ти переплутав форуми??? До чого тут це???

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Добавлено через 3 минуты
Почти все хают милицию и полицию, и я иногда по инерции в том числе. Но вдруг когда, что то случается, все кричат "Милиция! Помогите!!!"

Нагадаю пану витоки нашої суперечки, а то , бачу його "заносить" не "в ту стєпь"...


Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
Ну да, что бы потом оказаться без работы, или как наш "Беркут" ехать в Москву на заробитки, лупашить российских пролетариев.
Рекомендую повернутися і згадати....

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
.... проведення параду під час Іловайскої трагедії, Свинарчуки, (за Гонтареву мовчу бо не розуміюсь на банківських справах) і т.д . Зеленський на час проведення виборів просмердітись ще не встиг.
У нас парад проходить 24.08, так? Іловайськ ми "відмічаємо" 29.08, так? Не стикується щось... Ну, ще про це, щоб не повертатися знову... ДО РОКОВИН ІЛОВАЙСЬКА

« Помогите или будьте прокляты» - Рябошапка, Чумак та інші слуги

Нині день Пам`яті Захисників Вітчизни. Невимовний смуток та журба...
Напевно не у всіх...
Але така ось зараз є наша з вами Україна.

Довго думав чи писати. Почитав соцмережі, офіційні релізи владних очільників, шановних Бутусова та Калниша, безпосередньо власне учасників.
Мушу написати.
Люди мають знати і цю правду. Правду про гірку правду і нових проклятих, що намагаються знищити нашу державність .

25.08.2014 законом відновили Військову прокуратуру.
29 серпня жахливим військовим розгромом закінчився Іловайськ і 5 вересня почався нескінченний Мінськ з його дикими вимушеними домовленостями.

30 серпня 2014 року на всій відстані з Іловайська до Києва було готовими дати бій аж 168 ( це зафіксована у справі правда!!) бійців ВСУ, залишків Беркуту та не строковиків Нацгвардії лише зі стрілецькою зброєю на старих ЗІЛах.
Вдумайтесь - 168 автоматників на майже 700 км відстані можливого російського марш-кидка.
Цього ж 5 вересня 2014 у лісопосадці за 15км від Іловайська я, тоді ще не генерали Григорій Остафійчук та Руслан Баранецький ( нині 1-й заступник голови СБУ), головний слідчий у справі Олег Марущак та ще один військовий прокурор допитували генерала Хомчака і всіх уцілілих та не поранених, хто вижив і не втратив глузд при відході.
Їх ( не надумана і не «вилизана» ) правда показів у матеріалах справи.
Справа закінчена розслідуванням за неповні два роки, за виключенням спрямування до суду всіх матеріалів.
Чому так?
Бо повна правда про війну, а не власний піар на трагедії, не цікава нікому.
Ні патетичним попередникам, ні, тим паче, їх сором’язливим патетичним наступникам.
Описувати тут все нами зроблене, а тим паче відповідати на людські та владні голослівні звинувачення та заклинання - немає сенсу.
Час всіх розсудить, а Бог воздасть.

ЧитайтеТе короткі сухі висновки про Іловайськ :

«Наймасштабніше вторгнення на територію України у районі Іловайська відбулось у ніч із 23 на 24 серпня 2014 року з території Росії. Сили вторгнення ЗС РФ складалися з дев’яти батальйонно–тактичних груп:
3500 осіб особового складу; до 60 танків;
до 320 БМД (БМП);
до 60 гармат;
до 45 мінометів;
5 ПЗРК.

Згідно отриманих слідством даних критичне співвідношення військових сил України у районі Іловайська з підрозділами ЗС РФ та формуваннями терористичних організацій «ДНР», «ЛНР» складало:
особовий склад – 1 до 18; танки – 1 до 11;
бронетехніка – 1 до 16; артилерія – 1 до 15;
«Гради» - 1 до 24.

У той же час угрупування ЗС РФ вздовж східної ділянки державного кордону України нараховувало:
35 батальйонно-тактичних та ротно-тактичних груп;
не менше 45100 військовослужбовців;
до 160 танків;
1360 БМП (БТР);
350 одиниць артилерії;
130 одиниць реактивних систем залпового вогню;
192 бойових літаків;
137 вертольотів».

А тепер до відома «патріотів» та не патріотів українського парламенту минулого та теперішнього скликань.
З матеріалами експертизи у справі Іловайська з грифом «Цілком таємно» ( така вимога Закону) з 2016 до 2019 року добровільно ознайомилося 16 нардепів минулого скликання, з нинішнього парламенту - ЖОДЕН! Чуєте- ЖОДЕН!!

На моє пряме письмове звернення до Верховного Головнокомандувача про необхідність спрямування справи по Іловайській трагедії до суду публічну відповідь суспільству «дав» виявляється «проклятий» ще у 2014 Зеленським генпрокурор Рябошапка.

Рівно через 20 днів після призначення на посаду він ліквідував всі підрозділи ГПУ, які займалися цими розслідуваннями.
( фото див. вище &#128405

Діючі на той час у складі військової прокуратури «управління війни» та «управління з розслідування злочинів на окупованих територіях» з 69 слідчих і прокурорів були в один день ним ліквідовані.
Взамін створений (фактично зі скандалом від Рябошапки збережений) Гюндузом Мамедовим департамент війни та окупованого Криму зараз має некомплект 40% прокурорів з 50 штатних одиниць.

І ще трохи життєвого поміж цих сумних новин.

24-річного слідчого військової прокуратури старшого лейтенанта Івана ( прізвище не хочу писати), який майже півроку щодня робив процесуальні огляди та відбір ДНК зі всіх ( всіх!!!) тіл загиблих та неопізнаних вбитих під Іловайськом, нам прийшлося реабілітувати від нервового стресу.
Серце цього військового прокурора важко пережило побачений жах горя родичів від втрати загиблих та щоденне «споглядання» скалічених/обгорілих/розірваних солдатських тіл.
Головного слідчого у Іловайській справі Олега Марущака звільнив «шестимісячний» ( строк руйнування ним прокуратури) Рябошапка.

По всьому напишу словами Валерія Калниша: «Пам’ятай..те» !
... і від себе « не вірьте політикам - вони всі, навіть нові, цинічно лицемірять»



По Свинарчукам...

Категорія справи № 758/2931/19: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них; про захист честі, гідності та ділової репутації, з них:.
Надіслано судом: 03.07.2020. Зареєстровано: 05.07.2020. Оприлюднено: 07.07.2020.
Номер судового провадження: 2/758/1667/20
Державний герб України
Справа № 758/2931/19

Категорія 57

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

(вступна та резолютивна частина)

03 липня 2020 року м. Київ

Подільський районний суд м. Києва у складі головуючого судді Гребенюка В.В., за участю секретаря судового засідання Товченко К.М., представника позивача ОСОБА_1 , представника відповідача ОСОБА_2 ОСОБА_3 , представників відповідача ОСОБА_4 . ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_7 до громадської організації «ТОМ 14», ОСОБА_2 , ОСОБА_4 , про захист честі, гідності і ділової репутації, -

УСТАНОВИВ:

У зв`язку зі складністю справи та певним часом, який потрібен суду для виготовлення повного тексту судового рішення, виникла необхідність у судовому засіданні оголосити вступну та резолютивну частину рішення, при цьому, керуючись ч. 6 ст. 259 ЦПК України, роз`яснивши сторонам, що повний текст рішення буде виготовлений протягом десяти днів, з яким вони зможуть ознайомитися у суді.

Керуючись ст. ст. 19, 259, 263-265, 268, 273, 352, 354-356 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_7 до громадської організації «ТОМ 14», ОСОБА_2 , ОСОБА_4 , про захист честі, гідності і ділової репутації - задовольнити;

Визнати недостовірною та такою, що порушує особисті немайнові права ОСОБА_7 і підлягає спростуванню, інформацію, яка була розповсюджена у відеосюжеті програми журналіста ОСОБА_4 « ІНФОРМАЦІЯ_9 » інформацію під назвою « ІНФОРМАЦІЯ_1 крадуть на обороні (секретні переписки) /// № ІНФОРМАЦІЯ_6 на веб-сайті: ІНФОРМАЦІЯ_7 у розділі « Новини » ІНФОРМАЦІЯ_8;

Зобов`язати громадську організацію «Том 14» як власника - виробника телепередачі проекту програми «ІНФОРМАЦІЯ_9 » протягом 10 календарних днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» з ОСОБА_4 на веб-сайті: ІНФОРМАЦІЯ_7 у розділі « Новини » інформаційний матеріал такого змісту: «інформація, яка була поширена в програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» ІНФОРМАЦІЯ_8 під назвою « Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) ///ІНФОРМАЦІЯ_9 № НОМЕР_1 ) була поширена недостовірна інформація про причетність ОСОБА_7 , як організатора схеми вимивання сотень мільйонів гривень з українського укроборонного комплексу, і не відповідає дійсності». Спростовуємо зазначену інформацію, повідомляючи, що жодним чином ОСОБА_7 не має будь-якого відношення до ТОВ «Оптимумспецдеталь» та схем розкрадання мільйонів на оборонці, російської контрабанди і відмивання грошей;

Зобов`язати ОСОБА_4 протягом 10 календарних днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування у програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» з ОСОБА_4 на веб-сайті: ІНФОРМАЦІЯ_7 у розділі « Новини » інформаційний матеріал такого змісту: «інформація, яка була поширена в програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» ІНФОРМАЦІЯ_8 під назвою « Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) ///ІНФОРМАЦІЯ_9 № НОМЕР_1 ) була поширена недостовірна інформація про причетність ОСОБА_7 , як організатора схеми вимивання сотень мільйонів гривень з українського укроборонного комплексу, і не відповідає дійсності». Спростовуємо зазначену інформацію, повідомляючи, що жодним чином ОСОБА_7 не має будь-якого відношення до ТОВ «Оптимумспецдеталь» та схем розкрадання мільйонів на оборонці, російської контрабанди і відмивання грошей;

Зобов`язати ОСОБА_2 протягом 10 календарних днів з дня набрання рішенням суду законної сили спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом зачитування диктором у програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» з ОСОБА_4 на веб-сайті: ІНФОРМАЦІЯ_7 у розділі « Новини » інформаційний матеріал такого змісту: «інформація, яка була поширена в програмі « ІНФОРМАЦІЯ_9» ІНФОРМАЦІЯ_8 під назвою « Друзі Президента крадуть на оборонці (секретні переписки) ///ІНФОРМАЦІЯ_9 № НОМЕР_1 ) була поширена недостовірна інформація про причетність ОСОБА_7 , як організатора схеми вимивання сотень мільйонів гривень з українського укроборонного комплексу, і не відповідає дійсності». Спростовуємо зазначену інформацію, повідомляючи, що жодним чином ОСОБА_7 не має будь-якого відношення до ТОВ «Оптимумспецдеталь» та схем розкрадання мільйонів на оборонці, російської контрабанди і відмивання грошей;

Стягнути з громадської організації «Том 14» на користь ОСОБА_7 судовий збір в розмірі 1 024 (одна тисяча двадцять чотири) гривні 53 копійки;

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_7 судовий збір в розмірі 1 024 (одна тисяча двадцять чотири) гривні 53 копійки;

Стягнути з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_7 судовий збір в розмірі 1 024 (одна тисяча двадцять чотири) гривні 53 копійки;

Повне найменування сторін:

позивач - ОСОБА_7 (місце проживання: АДРЕСА_1 );

відповідач 1 - громадська організація «Том 14» (адреса: 04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, б. 73, код ЄДРПОУ 40067390);

відповідач 2 - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_4 (адреса: АДРЕСА_2 );

відповідач 3 - ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 (адреса: АДРЕСА_3 );

Рішення суду може бути оскаржене учасниками справи, а також особами, що не брали участі у справі (якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки) - повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Київського апеляційного суду у письмовій формі з дотриманням вимог ст. 356 ЦПК України, - протягом тридцяти днів з дня його проголошення; учасником справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду - з дня отримання копії повного рішення суду. Строк на апеляційне оскарження може бути поновлений в разі його пропуску й з інших поважних причин;

Законної сили рішення суду набирає після закінчення строку подання апеляційної скарги усіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано;

В разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду;

Відповідно до п.п. 15.5 п. 15 ч. 1 Розділу ХIII Перехідних положень ЦПК України в новій редакції, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди;

Повний текст Рішення буде виготовлений 10.07.2020 року.

Суддя В.В. Гребенюк

Добавлено через 31 минуту
Цитата:
Сообщение от Одиссей555 Посмотреть сообщение
...за Гонтареву мовчу бо не розуміюсь на банківських справах) і т.д . Зеленський на час проведення виборів просмердітись ще не встиг.
За Гонтареву писати, думаю, не потрібно. Тебе особисто чим образила Гонтарєва? Просто цікаво! От якби ти був коломойським, я б навіть не питав би! А так - дуже цікаво.

Добавлено через 36 минут
Цитата:
Сообщение от Валентин Мархель Посмотреть сообщение
ПротиЛукашенковська, а буде загальнобілоруська! Це ж елементарно!
Ну, я не Ватсон... А чим загальнобілоруська відрізняється від протилукашенківської?? Чи вона вже не проти луки? Інтересно!

Добавлено через 40 минут
Цитата:
Сообщение от Валентин Мархель Посмотреть сообщение
... І від усвідомлення цього, нас так пре, що аж держіть мене удвох, бо одному навіть нічого! А 25% хоть розуміють, який злий жарт вони зіграли зі своїм гуру Порошенком?! Суть його полягає в тому, що ці 25%, так лизали Пороху, так його вилизували, такий мікроклімат йому створили - що чувак втратив реальність, вознісся, і що основне, втратив діалог з суспільством в цілому! А це ї є політична смерть любого політика! Ви цей момент зараз усвідомлюєте?
Суб'єктивно. Емоціонально, а значить і не вірно... А пан, вибачаюся, кому лизав і вилизував??
Просто інтересно знати у кого зализаний отвір?? Чекаю.
__________________
Українці мої! Дай вам Боже і щастя, і сил.
Можна жити й хохлом, і не згіркне від того хлібина.
Тільки хто ж колись небо нахилить до ваших могил,
Як не зраджена вами, зневажена вами Вкраїна?..

Последний раз редактировалось pkost; 01.09.2020 в 18:25.. Причина: Добавлено сообщение
 
Ответить с цитированием
 
 
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Часовой пояс GMT +3, время: 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
По всем вопросам пишите по адресу: admin@scs.com.ua
Style designed by ®VietVBB-Team™. Best view in Opera, FireFox and IE7